Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Steel-Edge.cz Menu

Články

Strom života

11. 11. 2020

S motivem či obrázkem stromu života se většina zcela nepochybně již mnohokrát setkala. Pokud se pozorně zadíváme, nosí šperky s tímto symbolem řada našich kamarádů, nebo známých. Jsou lidé, kterým jsou šperky se symbolem stromu života něčím sympatické a blízké, jiným zase symbol stromu života neříká vůbec nic. 

Strom života má svůj původ v dobách velmi dávných, ve kterých byl předmětem uctívání a modliteb. V těchto dávných dobách byl symbolem duchovním, náboženských a mytologickým. Každý strom je vlastně centrem života, ve kterém se spojuje vše živé. Strom života je také zdrojem energie pro všechny živé tvory, kteří na něm závisí buď přímo, nebo nepřímo. 

Šperky Brosway již více než 40 let

11. 3. 2020

V loňské roce 2019 oslavila společnost Brosway čtyřicetileté výročí působení na trhu s klenoty a hodinkami. V roce 1979 zakládá Lanfranco Beleggia skupinu Bros Manifatturte´s, do  které patří značky Brosway, Sagapo, Rosato a Pianegonda. 

 

 

Snubní prsteny v čase

2. 3. 2020

Tradice snubních prstýnků je velmi dlouhá. 

Co je to IP technologie

27. 2. 2020

Iontové pokovování je zcela moderní metoda využívaná v celé řadě odvětví. Při výrobě krásných šperků a hodinek z chirurgické oceli je tato metoda využívána pro vytvoření odolných povrchů ocelových šperků a hodinek. Přečtením tohoto článku získáte základní podvědomí o využití a principu této revoluční metody.

Velikost prstýnků návod

30. 10. 2019

Pro správný výběr prstenu je třeba znát jeho potřebnou velikost. Správnou velikost můžete zjistit buď klenotníka pomocí měřících kroužků, nebo podle přiloženého jednoduchého  návodu. 

Naměřená hodnota udává vnitřní obvod prstenu v mm. Uvedené velikosti jsou vlastně vnitřní obvody prstenů v mm. Naměříme-li tedy 52 mm, potřebujeme prstýnek velikosti 52.  

Pamatujte, že prsten budete přetahovat přes kloub a provázek při měření příliš neutahujte. Při výběru prstenu širšího než 6 mm zvolte raději velikost o číslo větší. 

Vybrat prsten

 

Náušnice Sagapo

9. 5. 2017

Krásné náušnice z chirurgické oceli od výrobce módních ocelový šperků a doplňků Sagapo.

Novinka náhrdelníky Sagapo

27. 9. 2016

Moderní náhrdelníky Sagapo.

Hodinky měří čas, co vlastně ?

30. 8. 2016

Co vlastně náramkové hodinky měří

Kožené náramky Tamaris

26. 7. 2016

Novinka - Náramky Tamaris

Dětské náušnice kroužky Cutie Jewellery

23. 6. 2016

Zlaté dětské náušnice kroužky pro miminka Cutie Jewellery

Hodinky a šperky Luxxery

9. 6. 2016

Luxxery – Dámské šperky, pánské šperky, hodinky

Cutie Jewellery

5. 5. 2016

Cutie Jewellery dětské šperky z České republiky