Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Steel-Edge.cz Menu

Evolution Group CZ

 je českým výrobcem krásných šperků ozdobených kamínky Swarovski ze stříbra, zlata a bižuterie. Všechny šperky jsou vyráběné ručně a jsou výsledkem práce zručných šperkařů z Jablonce nad Nisou. Poctivá ruční práce je základní filosofií, a proto si všechny šperky drží vysokou kvalitu a jakost zpracování s citem pro detail. Protože víme, že každá žena má svůj vkus je naše nabídka šperků s krystaly Swarovski rozmanitá a vysněný šperk zde najde téměř každá žena. Šperky zdobené kamínky Swarovski mohou být krásným a jedinečným dárkem, které zcela jistě potěší každou ženu. 

Termín Swarovski, představuje ve světě šperků a módy uznávaný pojem. Společnost Evolution Group CZ s krystaly Swarovski pracuje se ctí a citem při výrobě šperků od roku 1994 v Jablonci nad Nisou. Společnost Evolution group CZ vyrábí krásné šperky s označením MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Takto označené šperky jsou ozdobené krystaly vyrobenými patentovanou technologií v dílně Swarovski AG. Vzhled a tvar šperku je výsledkem práce jiného návrháře či výrobce a z dílny Swarovski pochází pouze skleněné křišťály, někdy také nazývané kamínky či components. 

Označení šperky SWAROVSKI smí používat pouze samotná firma Swarovski a jejich originál šperky Swarovski lze zakoupit pouze ve značkových prodejnách, nebo ve specializovaných e-shopech. Šperky a prodejny Swarovski poznáte podle charakteristického symbolu labutě. 

Nalezené produkty: 3312

Produkty