Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Steel-Edge.cz Menu

Cutie Jewellery

Český návrhář, výrobce a dodavatel náušnic pro děti a dětských šperků ze žlutého zlata, bílého zlata, růžového zlata a stříbra. Krásné šperky pro děti od Cutie Jewellery jsou navrhované, vyráběné s ohledem na jejich dětské uživatele. Šperky jsou samozřejmě označené a kontrované podle puncovního zákona. Dětské náušničky a náušničky pro miminka budou krásnou vzpomínkou a prvním dárkem pro Vaši malou princeznu.

 Zlaté šperky, které  jsou stejně jako zlaté dětské náušnice navrhovány s ohledem na jejich pohodné a bezpečné užívání. 

Dětské náušnice bývají prvním darovaným šperkem v životě malé princezny, která si k náušničkám velmi často vytvoří silné emocionální pouto. Dětské náušničky jsou často spojovány se vzpomínkami na babičku a dědečka, protože právě zlaté dětské náušničky jsou prvním dárkem od prarodičů či rodičů. Dětské zlaté náušnice osazené brilianty mohou představovat "rodinný klenot", který může nosit ještě vnučka obdarované aniž by náušničky ztratily svůj původní lesk a brilianty v nich zasazené budou mít pořád stejný třpyt jako před mnoha a mnoha lety. 

Stejně tak jako u všech ostatních šperků, tak i u dětských náušniček jde především o estetický dojem a zatraktivnění malých princezen svému okolí. U náušniček pro miminka je důležité jejich zabezpečení proti ztrátě a také použití kvalitního materiálu, který nebude vyvolávat alergické reakce. Právě pro miminka jsou nejvhodnější náušničky se zapínáním na dětskou brizuru, kterou nedokáží sami otevřít a nehrozí tak ztráta, nebo spolknutí náušničky. 

V naší nabídce dětských náušnic Cutie Jewellery najdete dětské šperky zhotovené z kvalitních materiálů jako čtrnáctikarátové zlato (585/1000), nebo stříbra (925/1000). Dětské šperky osazené brilianty je možné na zakázku vyrobit z osmnáctikarátového zlata (750/1000). 

Všechny dětské šperky Cutie Jewellery z bílého zlata a stříbra mají povrch upravený galvanicky nanesenou vrstvičkou Rhodia. Tato úprava dodává dětským šperkům a dětským náušnicím zářivě bílou barvu, lesk a současně díky hypoalergenním vlastnostem Rhodia zamezuje alergickým reakcím. 

Dětské šperky Cutie Jewellery je možné rozdělit do tří ucelených řad, které jsou rozdělené podle použitých materiálů. Na pomyslném vrcholu nabídky dětských šperků a dětských náušnic Cutie Jewellery stojí řada Cutie Diamonds, následuje řada dětských šperků a dětských náušnic Cutie Kids, poslední uzavřenou kolekcí dětských šperků a náušnic představuje Cutie silver and pearls.

Dětské šperky Cutie Diamonds představují zlaté dětské náušnice a přívěsky vyrobené ze čtrnácti karátového žlutého, nebo bílého zlata (585/1000) osazené brilianty v minimální kvalitě SI barvi G (v případě zájmu je možné dohodnout výrobu šperků z osmnácti karátového zlata (750/1000) a na osazení šperků vyšší kvalitou briliantů). S dětskými zlatými náušnicemi Cutie Diamonds bude Vaše malá princezna nepřehlédnutelná a právě tyto náušnice mohou představovat díky použitým materiálům rodinný klenot, který se dědí z generace na generaci, protože diamanty jsou věčné.

Dětské šperky Cutie Kids jsou zlaté dětské náušnice, zlaté dětské řetízky a zlaté dětské přívěsky zhotovené ze čtrnácti karátového žlutého, nebo bílého zlata (585/1000). Dětské náušnice z bílého zlata, dětské náušnice ze žlutého zlata a zlaté dětské přívěsky z této řady jsou osazeny kvalitními zirkony od Českého výrobce Preciosa, nebo zirkony Swarovski - Signity. Jedinečné barevné kombinace třpytivých zirkonů rozzáří šperky a přitáhnou pozornost jejich malé nositelky. Dětské zlaté náušnice z této kolekce patří právem mezi nejvyhledávanější a nejprodávanější dětské šperky od Cutie Jewellery. V této široké kolekci zlatých dětských náušnic najdete jak klasické dětské vzory jako jsou sloníci, motýlci, beruška, srdíčka, kytičky, tak moderní vzory, které mají inspiraci ve špercích pro dospělé. Dětské zlaté naušnice Cutie Kids jsou vyráběné jak s bezpečným naušnicovým zapínáním na dětskou brizuru, tak se zapínáním na klapku. Věříme, že vzhledem k široké nabídce zlatých dětských náušnic z této řady najdete ty pravé náušnice pro Vaši princeznu, ať pro prvotní aplikaci dětských náušnic s naušnicovým zapínáním na bezpečnou dětskou brizuru, nebo pro větší parádnice se zapínáním na klapku. 

 

Dětské šperky Cutie Silver and Pearls šperky z této řady nabízí stříbrné dětské náušnice a přívěsky zhotovené za stříbra 925/000 osazené kvalitními zirkony a skleněnými perličkami Swarovski. Všechny dětské šperky z této řady mají povrchovou úpravu rhodiováním. Díky této povrchové úpravě je dosaženo dokonalého vzhledu šperků a hypoalergenních vlasností. Tyto stříbrné dětské náušnice a přívěsky jsou neméně atraktivní a stejně kvalitně zpracované jako zlaté dětské náušnice a přívěsky ovšem za mnohem příznivější cenu než je tomu u dětských náušnic a přívěsků ze zlata. Tyto stříbrné dětské náušnice bývají často volbou pro ty kteří nechtějí, nebo nemohou právě investovat do zlatých dětských náušnic, ale nechtějí slevit z kvality a atraktivity dětských náušniček. Často bývají pořizovány jako druhé výměnné náušničky. Jsou také výbornou volbou pro čas dovolených, nebo při jiných aktivitách, kdy hrozí ztráta, nebo poškození dětských náušnic.

 

Nalezené produkty: 1158

Produkty