Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Steel-Edge.cz Menu

Cerafi

 

Cerafi to jsou krásné, inovativní a odvážné šperky z keramiky. 

Vítejte ve světě krásných keramických šperků určených pro ženy, které se nebojí vystoupit z řady a dát svému okolí najevo sebevědomí a krásu. Šperky Cerafi jsou spojením dokonalého zpracování po vzoru starých klenotníků s luxusem a inovací. Prostřednictvím jedinečných linií jsou moderním spojení tradičního materiálu stříbra s moderní keramikou a kubickými zirkony. 

 

 

Keramika je ve srovnání s tradičními materiály jako zlato, stříbro, nebo chirurgická ocel poměrně novým materiálem. To, ale neznamená, že kvalita a užitnost keramických šperků za těmito tradičními materiály zaostává, naopak je mnoha ohledech předčí. 

Kvalitu keramických šperků Cerafi zaručuje patentovaný výrobní proces. Během tohoto procesu za teploty až 2715°C ze směsi oxidů přírodních materiálů (hlavní složky 94,35% Oxid Zirkoničitý a 4,25% Oxid Yttritý) a barevných pigmentů vzniká materiál jehož tvrdost se blíží přírodním diamantům. Takto odolná hi-tech keramika má celou řadu vlastností, které ji předurčují stát se dokonalým materiálem k výrobě šperků. Takto vzniklá keramika je odolná proti poškození, ztrátě lesku, neztrácí ani nijak nemění barvu je lehká, odolává chemickým vlivům a nevyvolává alergické reakce. 

Nevýhodou tohoto materiálu je nemožnost jakékoliv úpravy šperků, především změna velikosti prstenu. Velikost keramických prstenů není možné zvětšit, ani zmenšit jako je tomu u zlatých, či stříbrných prstenů.

Vzhledem k výše uvedeným vlastnostem materiálu, ze kterého jsou krásné šperky Cerafi zhotoveny je jasné, že Vám tyto keramické šperky budou dělat radost a těšit vás svojí krásou a leskem po dlouhou dobu. Všechny keramické šperky Cerafi jsou opatřené logem Cerafi, šperky které spojují keramiku se stříbrem jsou vždy označené logem Cerafi 925.

Nalezené produkty: 57

Produkty