Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Steel-Edge.cz Menu

Ocelové snubní prsteny

Snubní prsteny symbo­lyzují již od dob starého Egypta spynutí dvou lidí. Právě z doby starého Egypta pocházejí první zmínky o použití snubních prstenů během svatebního obřadu. V Evropě byly snubní prstýnky prohlášeny za povinnou součást svatebního obřadu již v devátém století našeho letopočtu. Zvyk, že prsteny nosí oba partněři se datuje teprve k začátku dvacátého století. 

Čím dál šiřší řada svatebčanů volí snubní prstýnky z chirurgické oceli, protože snubní prsteny z chirurgické oceli jsou originální a praktické řešení, které navíc ocení Vaše peněženka. Snubní prstneny by Vás měli provázet celý manželský život, proto zvolte takový materiál, který vydrží tak dlouho jako Vaše manželství: Zvolte odolné snubní prsteny z chirurgické o­celi.

Snubní prsteny z chirurgické oceli jsou dnes již plnohodnotnou alternativou ke svatebním prstenům zhotoveným z drahých kovů. Kvalitní ocelové snubní prsteny mají proti svatebním prstýnkům ze zlata či stříbra celou řadu vlastností, které je před tradičními snubními prstýnky favorizují. Mezi tyto vlastnosti patří odolnost proti poškození, barevná stálost, nevyvolávání alergických reakcí a v neposlední řadě také příznivá cena, při srovnání snubních prstenů z chirurgické oceli se svatebními prstýnky z drahých kovů. 

V poslední době přibývá lidí, kteří mají alergie na kovy přimíšené do zlata a stříbra. Nic takového u snubních prstýnků na výrobu kterých byla použita chirurgická ocel nehrozí. Z chirurgické oceli se vyrábějí mimo jiné také tělní implantáty a tento kov je v drtivé většině organismem dobře přijímám, proto ani snubní prsteny z chirurgické oceli nevyvolávají alergické reakce. 

Odolnost snubních prstenů z chirurgické oceli se řadí k dalším vlastnostem, které patří k výhodám těchto šperků při srovnání se stříbrnými, nebo zlatými snubními prsteny. Prstýnky z chirurgické oceli je téměř nemožné při nevhodném zacházení zdeformovat, či způsobit do povrchu prstýnku vryp. Samozřejmě je jasné, že při každodenním běžném užívání ponese povrch i kvalitních snubních prstenů z chirurgické oceli známky používání. Povrch prstenů bude "oleštěný" o různé předměty jako jsou klíče, kliky u aut, dveří a jiných předmětů, se kterými přicházení snubní prsteny do každodenního kontaktu. Ocelový snubní prsten by se, ale nikdy neměl zdeformovat, ani by jeho povrch neměl být poškozený hlubokými vrypy. Stejně tak je velmi nevhodné nosit ocelové snubní prsteny při sportování, nebo při činnostech během kterých se zvyšuje možnost úrazu. Následné sundání ocelového snubního prstýnku z oteklého prstu může způsobit zdravotnickému personálů nemalé potíže. 

Nyní když již víte, které snubní prsteny z chirurgické oceli jsou ty pravé je potřeba znát správné velikosti a ocelové snubní prstýnky jednoduše objednat. V případě, že správné velikosti prstýnků neznáte zkuste použít jednoduchý návod zde.

Přejeme Vám šťastnou jak ruku při výběru správných snubních prstenů  z chirurgické oceli, tak ať Váš sňatek vydrží tak dlouho jako odolné snubní prsteny z chirurgické oceli.

Nalezené produkty: 102

Produkty