Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Steel-Edge.cz Menu

Náhrdelníky pro muže Brosway

Pánské náhrdelníky Brosway v sobě nesou jako ostatní šperky Brosway více než čtyřicet let zkušeností s navrhováním, vývojem a výrobou šperků. Náhrdelníky pro muže Brosway vznikají v samém srdci Itálie mezi Jaderským mořem a pohořím Sibillini v regionu Le Marche, které je doslova protkané historickými památkami, kostely, galeriemi, a kde se poctivé řemeslo ještě stále považuje za umění. Právě v tomto jedinečném místě sídlí značka Brosway, která nezapomíná na své počátky a přesto svými krásnými šperky dobývá řadu světových trhů s módními doplňky, hodinkami a šperky.

Náhrdelníky Brosway jsou před finálním uvedením na trh podrobeny důkladné produktové kontrole, díky které je zaručena kvalita náhrdelníků a jejich bezproblémové a snadné používání po dlouhou dobu. Během procesu neustálého procesu kontroly kvality pánských náhrdelníků Brosway dochází k "doladění" náhrdelníků do nejmenších detailů, proto se  pánské náhrdelníky Brosway tak snadno nosí. Na všechny šperky Brosway je poskytována záruka v délce 24 měsíců případné záruční opravy jsou vyřízeny ve velmi krátkých lhůtách.

Pánský náhrdelník Brosway je krásným šperkem, které v sobě snoubí inovaci, kvalitu i odkaz minulosti. Náhrdelníky pro muže Brosway mohu být krásným dárkem pro Vaše blízké.

Nalezené produkty: 19

Produkty