Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Steel-Edge.cz Menu

Náhrdelníky Brosway z chirurgické oceli

Náhrdelníky Brosway jsou jedinečnými doplňky jak pro slavnostní příležitost, tak pro všední den. Náhrdelníky Brosway často spojují přírodní minerály jako onyx, jasper, howlit s chirurgickou ocelí. Mnoho kolekcí náhrdelníků Brosway je osazeno krystaly Swarovski. Všechny náhrdelníky je možné kombinovat s náušnicemi, náramky a prsteny Brosway v nekonečné řadě možných kombinací. 

Dámské náhrdelníky Brosway v sobě nesou  stejně jako ostatní šperky Brosway více než čtyřicet let zkušeností s navrhováním, vývojem a výrobou šperků. Náhrdelníky pro ženy Brosway vznikají v samém srdci Itálie v regionu Le Marche mezi Jaderským mořem a pohořím Sibillini, který je doslova protkaný historickými památkami, kostely, galeriemi, a kde se poctivé řemeslo stále považuje za umění. Právě v tomto jedinečném místě sídlí značka Brosway, která nezapomíná na své počátky a přesto svými krásnými originálními šperky dobývá řadu světových trhů s módními doplňky, hodinkami a šperky.

Náhrdelníky Brosway jsou před finálním uvedením na trh podrobeny důkladné produktové kontrole, díky které je zaručena kvalita náhrdelníků a jejich bezproblémové a snadné používání po dlouhou dobu. Během procesu neustálého procesu kontroly kvality pánských náhrdelníků Brosway dochází k "doladění" náhrdelníků do nejmenších detailů, proto se  náhrdelníky pro ženy Brosway tak snadno nosí a jsou velmi oblíbeným šperkem. Na všechny šperky Brosway je poskytována záruka v délce 24 měsíců případné záruční opravy jsou vyřízeny ve velmi krátkých lhůtách.

Dámský náhrdelník Brosway je krásným a jedinečným šperkem, které v sobě snoubí inovaci, kvalitu i odkaz minulosti. Náhrdelníky pro ženy Brosway mohu být krásným dárkem pro Vaše blízké.

Nalezené produkty: 97

Produkty